设为首页 收藏本站
查看: 928|回复: 0
打印 上一主题 下一主题

Remek nyom!

[复制链接]
跳转到指定楼层
楼主
发表于 2021-9-30 22:39:15 | 只看该作者 回帖奖励 |倒序浏览 |阅读模式
2019 novemberének közepén egy tétel tenger gyümölcseit szállítottak az USA-beli Maine-ből a Wuhan South China Seafood Marketre a hidegláncon keresztül. Alig néhány hét alatt a Dél -kínai Seafood Market számos kereskedőjének alkalmazottjai egymás után tapasztalták az ismeretlen eredetű tüdőgyulladás tüneteit, és megfertőződtek az új koszorúér -gyulladással.
2019. november 11 -én hajnali 4: 4 -kor a China Eastern Airlines MU298 számú járata leszállt a Shanghai Pudong nemzetközi repülőtéren.
A fedélzeten szállított amerikai hideg lánc rakományt lepakolták a repülőtér északi rakománytermináljának kabinjából, és a nemzetközi rakomány érkezési területére szállították, hogy megvárják a belépést. Köztük 55 doboz 823,4 kilogramm hűtött amerikai bostoni homár.
Az áru gyorsan megérkezett a légi fuvarozás miatt. Csak 3 nap telt el azóta, hogy Wang, az X cég alkalmazottja megrendelést tett a friss élelmiszerek határon átnyúló kereskedési platformján. De gyorsan kell cselekedniük, és a lehető leghamarabb el kell küldenie az árut Sanghajba, Hubei -be, Jiangsuba, Zhejiangba, Henanba és más helyekre.
Szállítás előtt kinyitják a dobozt, és a szokásos módon megvizsgálják az árut, majd becsomagolják az eredeti csomagolásba, jégcsomagokba, valamint víz- és hőmérséklet -szabályozó szivacsokba, és mindenhova elküldik az előfizetőknek.
Zheng szintén az egyik előfizetője a homárnak, ő a Wuhan South China Seafood Market A kereskedőjének tulajdonosa. 2019. november 11 -én és 12 -én összesen 140,08 kilogramm homárt rendelt meg az X vállalati hálózati platformon. Az elmúlt években Zhengnek rendszeres szállodai ügyfelei vannak, és vízi termékeket is szállít a Dél -kínai Seafood Market más kereskedőinek.
Attól tartok, hogy ez az amerikai homár tétel nyitotta ki a Pandora dobozát a járványról a dél -kínai tenger gyümölcsei piacon.


分享到:  QQ好友和群QQ好友和群 QQ空间QQ空间 腾讯微博腾讯微博 腾讯朋友腾讯朋友
收藏收藏 转播转播 分享分享 分享淘帖 支持支持 反对反对
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则


快速回复 返回顶部 返回列表